Naše vize

Domníváme se, že vydat se na cestu do světa je jeden z nejlepších způsobů, jak se vydat na cestu sám k sobě.

 

DSCF1926Cestování bez hledání se proto zavazuje k podpoře cestovatelů, jejich snů, myšlenek, přání a vizí!

Cestování bez hledání Vám ulehčí Vaše rozhodování a bude šetřit Váš čas. Těm začínajícím cestovatelům dodá odvahu, podpoří nadšení, touhu po poznání a zmenší obavy z neznáma. S těmi pokročilými pak společně najdeme nové možnosti pro ně stále ještě neobjevené.

Budeme reagovat na Vaše aktuální a individuální potřeby. Protože každý jsme originál. A od toho se také bude naše hledání pro Vás odvíjet.

Nyní i do budoucna chce Cestování bez hledání upevňovat a šířit víru, že není potřeba se spokojit s málem a s nabízeným standardem, pokud nám to tak nevyhovuje. Víru, že můžeme svobodně tvořit a své představy měnit ve skutečnost. Že je důležité živit své sny. Víru, že i za rozumný peníz můžeme prožít přesně takovou dovolenou, po které toužíme. Jenom my sami rozhodujeme o tom, co je pro nás možné. My vytváříme své hranice. Nikdo jiný.

DSCF9087

Co je naším cílem:

 

 1. Ušetřit Váš čas!

  Možná patříte mezi ty, které nebaví hledání informací na internetu. Máte představu o své dovolené, ale ta neodpovídá tomu, co nacházíte na stránkách cestovních kanceláří. A naplánovat si něco sami? Na to vážně není čas!
  Proto řekněte nám, co hledáte! A my Vám to najdeme.

 2. Pomoci Vám splnit Váš sen!

  Toužíte již dlouho po poznávání nových zemi, dokonce víte, kam byste se chtěli podívat, ale nevíte, z které strany začít? Kde hledat ubytování a jaké? Jaký typ dopravy zvolit? Která místa navštívit? Která naopak vynechat? Nejste si jisti, jak přesně Vaši cestu naplánovat?
  Vytvořit dokonalý plán šitý právě Vám a Vašim představám na míru je hodně časově náročné a možná právě toto vědomí Vás od Vašeho snu a plánování oddaluje?
  Ať již byste chtěli objevovat třeba po celý měsíc krásy Jižní Ameriky, anebo byste rádi prozkoumávali po jeden týden francouzské pobřeží, již nemusíte trávit čas vyhledáváním všech potřebných informací. Tyto informace Vám my rádi vyhledáme za Vás. Naplánujeme Vaši cestu. Najdeme ubytování podle Vaší představy a dopravu na dané místo. Když budete chtít, budeme Vás zásobovat také podrobnostmi o dané zemi tak, abyste s sebou nemuseli mít kapesního průvodce. My ho za Vás přečteme.

Možná taky máte pouze představu, jak by Vaše dovolená měla vypadat, jak byste se tam měli cítit, co byste rádi prožili, ale nevíte přesně, kde se Vaše vysněné místo skrývá. Tak nám řekněte, kdo jste! A my Vám povíme, kam máte jet.

Také Vám chceme být podporou, pokud Vás brzdí pouze přesvědčení, že byste danou cestu nezvládli, protože

 • neumíte cizí řeč
 • máte pocit, že se musíte zákonitě všude ztratit
 • budete mít zdravotní potíže
 • něco se porouchá a neklapne vše tak, jak má

Od té doby, co nás oslovíte, až po předání potřebných informací a plánu cesty, budete mít naši plnou pozornost. Individuální, otevřený a přátelský přístup je pro nás samozřejmostí. A pokud si budete přát, naše plná pozornost k Vám může pokračovat i po dobu Vaší dovolené. Budeme na e-mailu či na telefonu a budeme připraveni Vám poradit či pomoci s čímkoliv, co by bylo potřeba.

DSCF0978

Nový Zéland

 

Vím, jaké to je. Mít sen.

Vím také, co je k jeho splnění potřeba. Vykročit ze své komfortní zóny.

Každý z nás má v sobě tu sílu. Domnívám se, že je to i náš důvod žití na této planetě. Nabírat stále nové zkušenosti, růst, vzdělávat se, objevovat nové a nové perspektivy pohledu na naši osobní realitu. Měnit své názory a vyvíjet se.

Vím také, jak může být těžké zahodit okovy strachu, následovat svůj sen, neslyšet „rozumné“ důvody, proč nepokračovat na své vytoužené cestě, a oddat se víře, že vše dopadne přesně tak, jak má.

Nic není nemožné. A jen my si vytváříme hranice našeho světa. Pokud se rozhodnete, že je budete chtít překročit a podívat se, co se skrývá „tam venku“ v podobě cest do Vámi neznámých končin, tak už tímto rozhodnutím směřujete nejen k objevování toho, co je „tam venku“, ale naleznete také zcela nové části Vašeho já. To Vám garantuji. A o tom přeci také jakékoliv cestování je.

Vykročit do neznáma je jako stát nad propastí a s důvěrou udělat ten první krok. Krok do prázdna s neochvějnou vírou, že se tam v přesně v tu chvíli, kdy vykročíme, objeví ten kouzelný most, který nás přes tu propast naprosto v pořádku převede. Stojíte právě na okraji této propasti? Obavy Vás uzemnily? Třeba potřebujete právě to naše malé, jemné, pošťouchnutí… A ujištění, že ten „kouzelný most“ tam pro Vás doopravdy připravený je.

Těšíme se na Vás.IMG_7800a
Ing. Petra Jánová
a celý tým CBH