Jak to funguje

Máte málo času? My to víme. Proto Vám rádi věnujeme ten náš. Neradi hledáte informace na internetu, možná ani nevíte, kde hledat, nebaví Vás procházet nabídky cestovních kanceláří, a třeba byste rádi zažili neobvyklou dovolenou, ale nevíte, jakou zvolit trasu? Tak nám napište! Řekněte nám, kdo jste, a my Vám povíme, kam máte jet.

Kdo jsme

Jsme tým zanícených cestovatelů s otevřeným srdcem vidící na každém koutu našeho světa to krásné! Chceme Vám pomoci tyto krásy objevovat a být prostředníkem k tomu, abyste mohli zažívat neopakovatelné zážitky. Najdeme pro Vás potřebné informace, podle kterých si budete schopni svoji cestu sami zařídit.

Co pro Vás uděláme

Ušetříme Vám čas, nervy či vyrovnáme jazykovou bariéru a najdeme Vám dovolenou přesně podle Vašich představ za co možná nejnižší cenu! Najdeme Vám potřebné informace o možnostech ubytování a dopravy, naplánujeme Vaši trasu, zjistíme Vám podrobnosti o zemi, kterou byste chtěli procestovat, čeho se vyvarovat a z čeho nemít strach. Vyzdvihneme místa, která byste neměli minout, vyhotovíme Vám podrobný itinerář cesty přesně podle Vašeho přání, zahrneme do něj naše doporučení a zkušenosti. Nebudete muset trávit hodiny hledáním a porovnáváním různých cen na internetu. Tohle všechno uděláme my za Vás!

DSCF6006 DSCF6487 DSCF5927 DSCF2072a
 • Chtěli byste jet třeba na týden k moři, ale nemáte čas procházet nabídky cestovních kanceláří?
 • Nebo jste vášniví lyžaři? Rádi byste navštívili místo, kde jste ještě nebyli, ale nemáte přehled o nejlépe dostupných střediscích, ledovcích, nebo nevíte, která místa jsou vyhlášená pro své lyžařské možnosti?
 • Sníte již dlouho o 14ti denním cestování třeba po Francii, Norsku, Thajsku, či jiné zemi a rádi byste poznali vnitrozemí, města a koupali se v moři, ale nevíte, jakou trasu najít?
 • Nebo máte v plánu prozkoumat Madagaskar, ale vlastně nic nevíte o tamní flóře, fauně, o zvyklostech domorodých lidí, o možnostech ubytování a dopravy tam?

Proto jsme tady a jsme tady pro Vás! Dejte nám vědět, jaké jsou Vaše přání, sny a touhy! Napište nám také o Vašich obavách a my Vám je pomůžeme rozpustit!

Můžete si buď zvolit jednu ze tří možností oslovení, anebo nám můžete napsat přímo! A nebojte se, rozepište se :). Čím více toho o Vás budeme vědět, tím lépe Vám můžeme pomoci najít přesně to, co hledáte.

Nemáme žádné skryté marže či tajné poplatky. Za naši službu vyhledání zaplatíte přesně to, co máme stanoveno a co vidíte na našem webu zde v ceníku.

DSCF9302Každý člověk je jedinečný, má individuální pohled na svět, má své potřeby, touhy a priority. Jsme si toho vědomi a chceme Vaši jedinečnost plně respektovat a podle ní k Vám také tak přistupovat! Zájezd, který by se líbil někomu jinému, se nemusí hodit pro Vás. Protože se s námi podělíte o to, kdo jste, my Vám pomůžeme najít přesně to, co Vám Vaše představy splní.

Pokud budete mít pocit, že žádný dotazník ani Váš písemný popis nedokáže vystihnout Vás samé, můžeme se také domluvit na osobní schůzce, kde budeme mít možnost Vás lépe poznat! Možnost setkání je zatím v Brně. Po předchozí domluvě Vás můžeme navštívit i v jiných městěch :).
Stává se Vám také, že Vám oslovené cestovní kanceláře vychválí doporučené destinace? A jako hlavní argumenty uvádějí také třeba to, že tam osobně jejich pracovníci byli a mají to odzkoušené? Je to ale opravdu to nejlepší co Vám mohou nabídnout? Opravdu se dívají na Vás jako na člověka s originálními potřebami?

My Vám nic nevychválíme. My Vám pouze popíšeme, co vyhledáme a co zjistíme. Budeme znát Vaše kritéria, Vaše myšlenky a Vaše požadavky. Tomu své hledání přizpůsobíme. Ne tomu, co právě teď potřebujeme prodat. Všude existují pro a proti. My Vás seznámíme s obojím. A společně pak najdeme to, co bude právě pro Vás to nejlepší.

DSCF4369 DSCF1216

Jaký je postup:

 1. Neváhejte a oslovte nás. Můžete zvolit jednu ze tří možností, které máme na úvodní stránce:
  • A) Pokud plánujete jet na týdenní pobytový zájezd (k moři, lyžovat, chodit po horách), budete bydlet po celou dobu na jednom místě, chcete vlastně „klidnou dovolenou“ ;), tak tedy klikněte na tuto možnost. Pod ní se skrývá náš formulář, takový dotazník, který Vás povede. Když nám na vše odpovíte, měli bychom už vědět vše potřebné pro nalezení Vaší destinace.
  • B) Pokud byste rádi více cestovali a poznávali a přespávali na různých místech, poté je zde pro Vás možnost „chci poznávací dovolenou“.
  • C) A když je Vaším snem cokoliv neobvyklého, klikněte na možnost „chci si splnit cestovatelský sen“ a vše, co nám budete chtít sdělit, nám popište.
  • Anebo nám prostě napište email! 🙂
 2. vodopádDo 24hodin od Vámi zaslaného vzkazu se Vám začneme plně věnovat. Odpovíme Vám, jestli Váš požadavek zvládneme splnit (nejsme si jistí, jestli bychom našli ubytování na Měsíci… 😉 ), pošleme Vám přesnou cenovou nabídku za vyhledání tohoto počtu informací a domluvíme se na termínu vyhotovení a způsobu předání vyhledaných podrobností. Případně Vám položíme ještě doplňující otázky.
 3. Po Vámi odsouhlasené ceně a termínu vypracování začneme pilně pracovat na shánění informací a plánování Vaší cesty.
 4. Pokud to bude potřeba a dané množství informací to bude vyžadovat, budeme s Vámi v průběhu hledání konzultovat, co se nám podařilo najít, aby náš výsledek odpovídal přesně Vašim představám.
 5. Před dohodnutým termínem Vám zašleme předběžný popis toho, co jsme našli a zpracujeme dané informace do dokumentu, který Vás bude na Vaší cestě provázet. Tento dokument bude ve formátu pdf., bude obsahovat podrobný popis všeho, co jsme na základě Vašeho přání našli a společně pak naplánovali, a zašleme ho na Váš e-mail, pokud se předem nedohodneme na osobním setkání a fyzickém předání tohoto dokumentu v tištěné podobě. Vše je možné 🙂 .
 6. Budete mít naši plnou pozornost po dobu, než si zarezervujete své ubytování a letenky. Pokud zjistíte do 24hodin od námi předaných informací o Vaší cestě, že jsou již námi doporučené letenky či hotely vyprodány, nalezneme Vám podobnou alternativu. Naši pozornost a svoji spokojenost máte stále v ceně.
 7. Vaše cesta vstříc novým zážitkům. To je naše práce, která nás baví a naplňuje.
 8. Naši pozornost budete mít také po dobu Vaší dovolené. Pokud by nastal jakýkoliv problém, nedorozumění, potřebovali byste něco zařídit, ozvěte se nám. Na e-mail či na telefon. Vaše spokojenost je pro nás důležitá!

Chceme Vám poskytnout co nejpřesnější a nejpravdivější informace o místě Vaší budoucí dovolené a uděláme pro to maximum. Stojíme si za svojí prací, proto Vám nabízíme 100% garanci spokojenosti. Pokud si budete myslet, že byste našli mnohem lepší informace, nebo odjedete na dovolenou a budete mít pocit, že v našem doporučení něco chybělo a prostě nebudete spokojeni, napište nám o tom! Garantujeme Vám 100% vrácení zaplaceného poplatku za naši práci a to do 15ti dnů po návratu z Vaší dovolené. Bez jakýchkoli výmluv. Jen potřebujeme vědět, co se Vám nezdálo, co bylo jinak, než jsme se dohodli, a co se Vám nelíbilo.

Informace o platbách našeho poplatku:

 1. Platební brána – pokud jste zvyklí platit platební kartou přes internet, je to nejrychlejší možný způsob provedení platby. Budeme ihned vědět, že platba byla provedena. Odkaz na platební formulář obdržíte e-mailem.
 2. Bankovním převodem  – informace o platbě obdržíte v e-mailu v podobě faktury.

Informace o platbách námi doporučených ubytování, letenek apod.:

Vždy Vám pošleme odkaz na příslušnou webovou stránku s popisem, jak rezervaci uhradit, či jak si zakoupit letenku. Měli byste mít tedy platební kartu umožňující platby přes internet. Tento způsob plateb je nejjednodušší a nejrychlejší. A je také dostatečně bezpečný. Pokud nebudete informace o své platební kartě svěřovat jiným lidem, nebudete je posílat e-mailem či vkládat do nedůvěryhodných stránek (my Vám nedoporučíme nikdy nic, čemu sami nevěříme). Platby přes internet vždy probíhají přes bezpečnostní protokol, který údaje Vaší karty zakóduje a nikdo, kromě banky, Vaše údaje nezjistí. Samozřejmě ani koncový prodejce.

U své banky (např. přes internetbaning) si také můžete určit limity pro platby přes internet. Nebo je můžete povolit právě pro danou koupi a poté je opět zakázat.

Ve výjimečných případech po předchozí domluvě se můžeme pokusit pro Vás vymyslet jiný způsob úhrady. Mějte ale prosím na paměti, nejsme cestovní kancelář a ani cestovní agentura, takže neprodáváme zájezdy. Prodáváme pouze informace.