Ceny

Zde uvedeme na příkladech naši orientační výši poplatků (ceny jsou uváděny s DPH). Jejich výše se odvíjí od náročnosti zpracování Vašeho požadavku:

 1. Chcete klidnou dovolenou

Zjistíme Vám informace o možnostech ubytování na jednom místě, s dopravou tam a zpět. Dostanete od nás základní informace o cílové lokalitě, o hotelu, možnostech stravování, doplňkové služby, zájmové aktivity, ceny skipasů apod.

  •  550 Kč

2. Chcete poznávací dovolenou

Zjistíme Vám možnosti ubytování na několika místech s dopravou jak tam, tak i zpět domů, a popřípadně dopravní spojení mezi místy Vašeho pobytu. Zjistíme také případné možnosti pronájmu aut, informace o okolních památkách a místech, které je důležité navštívit.

  • 2 až 3 místa na přespání: od 950 Kč až 2.200 Kč. 4 a více míst: 1.050 Kč až 2.500 Kč (bude záležet na množství informací, které budete chtít zjistit).

3. Chcete si splnit svůj cestovatelský sen

Cena bude stanovena individuálně, musíme přece jenom vědět, co všechno budete potřebovat zjistit :-).

 

Doplňkové služby

Osobní konzultace:

0,5h – 1 h povídání, sdělení všech Vašich požadavků + 0,5-1 h závěrečné předání – výtisk itineráře ve fyzické podobě, všeho potřebného, vše Vám podrobně vysvětlíme a popíšeme – 470 Kč.

Doplňkové informace:

Zjištění velmi podrobných a přitom výstižných informací o dané destinaci, o daných místech (historické památky, zajímavosti, kuriozity), o geologických podmínkách, historii, fauně, flóře, vyhotovení materiálu, kde budou pro Vás uvedeny veškeré detaily, které byste mohli upotřebit, nebudete muset studovat kapesního průvodce a ani si ho s sebou brát 🙂 – 470 Kč až 1.250 Kč (dle množství informací, které budete požadovat zjistit).

Naše asistence:

Pokud zjistíte z místa dovolené, že byste rádi ještě prozkoumali další okolí, potřebovali zjistit nové doplňující informace či byste chtěli cokoliv zařídit, napište nám nebo nám zavolejte. Zjistíme Vám cokoliv, co budete potřebovat. Na ceně se domluvíme.

Váš osobní průvodce:

Náš osobní doprovod po celou dobu Vašeho pobytu. Pokud je Vaše touha po poznávání nových zemí veliká, ale obavy z možného nedorozumění či nemožnosti orientace v neznámém prostředí také a nám se tyto obavy nepodařilo rozpustit, velice rádi Vás na dané místo doprovodíme, provedeme Vás a vše ukážeme.

Nabídneme Vám také možnost propojení průvodce + fotograf v jednom ;). Pokud Vás vždy starost o Váš fotoaparát zmáhala a chcete mít kvalitní fotografie ze své dovolené, nebaví Vás neustále obtěžovat okolní turisty proto, abyste byli na fotografiích společně, a rádi byste měli i „momentky“ a nezvyklé fotky, můžete využít této služby. Náš průvodce bude s Vámi podle Vašich požadavků a bude Vás fotit tak často a na těch místech, na kterých se domluvíte.

Cena individuální – dle dohody.

 

Bonus zdarma

A protože víme, že být daleko od domova může být psychicky náročné, jsme tady proto, abychom Vám Váš pobyt zjednodušili. Po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit, pokud budete cokoliv potřebovat zařídit, vyřešit anebo budete chtít někoho pochválit za jeho skvělé služby, ale nebudete znát tolik pochvalných slov v cizím jazyce. Anebo budete chtít prostě jen zajistit přerezervování pokoje. Cokoliv. Jsme tady. A Vy se na nás můžete kdykoliv obrátit.

 

Jak vypadají výstupy, které od nás obdržíte

Instrukce a informace, které pro Vás najdeme, Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu v pdf souboru, pokud se nedomluvíme předem na osobním setkání. Obsahem budou:

  • přesné informace o odletu (odjezdu), příletu (příjezdu) – místo, datum, společnost – a odkaz, který Vás navede na stránku společnosti, kde si letenku (jízdenku) koupíte
  • informace o možnostech dopravy z letiště na místo ubytování a zpět
  • popis ubytování, adresa, kontakt, vybavení pokoje, hotelu, informace o storno podmínkách, odkaz, kde si ubytování zarezervujete
  • popis a mapa, jak se na dané místo (místa) ubytování dostat, pokud pojedete vlastním autem
  • informace o okolí, možnosti výletů, popis lyžařského střediska, informace o ceně skipasů a jiných služeb přesně podle Vašich požadavků a podle informací, které jste nám vepsali do dotazníků